Manager Sprzedaży (budownictwo i ochrona środowiska)

Miejsce pracy Gdańsk;Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Gdańsk (pomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma działająca w sektorze ogólnobudowlanym, wchodząca w skład dużej grupy kapitałowej.
Zakres obowiązków
  • Analiza dokumentacji przetargowych, kompletowanie dokumentów kontraktowych, wycen
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań, wycen i materiałów ofertowych
  • Budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi
  • Udział w negocjacjach handlowych
  • Oferowanie usług firmy jako kompleksowego partnera w zakresie konsultacji, projektowanie i wykonawcy robót
  • Doświadczenie w sprzedaży w firmach z branży budowlanej lub związanej z rekultywacja / odpadami / ochroną środowiska
  • Znajomość procesu budowlanego / inwestycyjnego
  • Doświadczenie w sprzedaży, rozmowach z klientami, negocjacjach
  • Dobre umiejętności organizacyjne, rzetelność, zaangażowanie, skrupulatność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo mile widziane - posiadanie uprawnień budowlanych / geologicznych, oraz znajomość aktów prawnych związanych z budownictwem/gospodarką odpadami/ochroną środowiska
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę - otwartość na oczekiwania
  • premie roczne do wysokości 25% wynagrodzenia rocznego, uzależnione od efektów
  • samochód służbowy (skoda octavia lub kia ceed kombi)
  • pakiet benefitów
  • duże możliwości rozwoju i stabilną pracę na lata
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 18 lipca 2023