Manager Zarządzający RTR/OTC

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Warszawa
Wynagrodzenie 18 000 - 20 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja
Zakres obowiązków
  • zarządzanie zespołem 6 TeamLiderów RTR oraz OTC, łącznie w zespole jest ok 100 osób
  • zarządzanie operacjami RTR - zgodnie z wytycznymi organizacji, MSFF oraz we współpracy z działami finansowymi podmiotów prawnych
  • zarządzanie operacjami OTC - alokacja gotówki, windykacja, zapewnienie wysokiej jakości dostaw i celów zgodnie z wytycznymi księgowymi i dyrektywami
  • sprawdzanie czy nowe dyrektywy i standardy są wdrażane w operacjach RTR/OTC, monitorowanie kontroli wewnętrznej i zgodności dla procesów
  • prowadzenie kluczowych projektów dla RTR i OTC z nastawieniem na wydajność konfigurując odpowiednie wskaźniki KPI
  • kierowanie standaryzacją i ulepszaniem procesów
  • min 7 lat doświadczenia w finansach i rachunkowości, z dużym doświadczeniem w księdze głównej
  • min 3 lata doświadczenia w kierowaniu procesami RTR, na kilka krajów (jako Manager lub TeamLider)
  • biegłość w czytaniu sprawozdań finansowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, pro-klienckie, pozytywne nastawienie
  • gotowość pod koniec miesiąca (przy zamknięciach) do pracy w strefie czasowej  Ameryki Północnej
  • dla osób spoza Krakowa - gotowość do relokacji
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 18 000 - 20 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów : opieka medyczna, dofinansowanie kursów, ubezpieczenia na życie, miejsce parkingowe, dodatkowe świadczenia socjalne, fundusze wakacyjne
  • hybrydowy model pracy : 3 dni w biurze w Krakowie, 2 dni zdalnie
  • dodatek samochodowy do wynagrodzenia
  • duże możliwości rozwoju w strukturach firmy
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 28 października 2021