Marketing Manager

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma handlowa działająca na rynkach międzynarodowych
Zakres obowiązków
  • opracowywanie działań i kampanii marketingowych
  • identyfikacja trendów i spostrzeżeń w celu maksymalizacji wskaźników KPI kampanii
  • nadzór nad wydajnością i efektywnością działań marketingowych
  • zarządzanie budżetem
  • budowanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami zewnętrznymi
  • podnoszenie świadomości i znaczenia marki na rynku
  • monitorowanie konkurencji
  • współpraca z działem sprzedaży
  • raportowanie wyników pracy
Poszukiwane kompetencje
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • udokumentowanie doświadczenie w zarządzaniu kampaniami marketingowymi
  • nieograniczona kreatywność i umiejętność nieszablonowego myślenia
  • doświadczenie w tworzeniu i nadzorowaniu budżetu
  • umiejętność budowania strategii marketingowych w oparciu o wyniki
  • bardzo dobra znajomość narzędzi do analizy witryn internetowych
  • wysoka komunikatywność
  • znajomość najnowszych trendów w marketingu
  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • znajomość języka angielskiego poziom B2
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie : otwartość na oczekiwania kandydatów
  • dużą różnorodność wykonywanej pracy
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach
  • pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • dużą swobodę w podejmowaniu decyzji
  • najnowocześniejsze narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 7 grudnia 2021