Marketing Manager B2C (branża Beauty)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 12 000 - 15 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znana firma działająca w e-commerce w modelu sprzedaży B2C
Zakres obowiązków
  • opracowanie strategii rozwoju marki i komunikacji marketingowej : dla firmy jak i oferowanych linii produktowych w branży beauty
  • przygotowanie planu działań zapewniającej wdrożenie strategii : przy udziale dostawców jak i działu marketingu wewnątrz firmy
  • rozwój content marketingu : strategia, kreacja, dobór narzędzi
  • monitoring i analiza efektywności działań marketingowych
  • wdrażanie nowych trendów w zakresie wsparcia sprzedaży online, promocji, budowania relacji
  • kierowanie zespołem marketingu, nadzorowanie pracy firm zewnętrznych (agencje marketingowe, graficy)
  • wspieranie rozwoju firmy : udział w projektach wspierających dział sprzedaży, zakupy, obsługę klienta
Poszukiwane kompetencje
  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • szeroka i praktyczna wiedza z obszaru komunikacji marketingowej, budowania marki, projektowania skutecznych kampanii reklamowych, promocyjnych i PR
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz dostawcami usług
  • znajomość najnowszych technologii i narzędzi w marketingu oraz umiejętne ich wykorzystanie
  • inicjatywa, kreatywność
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 12 000 - 15 000 PLN podstawy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szerokie możliwości rozwoju
  • samodzielne stanowisko podlegające bezpośrednio pod zarząd
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 15 lutego 2021