Mistrz Brygadzista

Miejsce pracy Pszczyna
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Pszczyna (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma produkcyjna, zajmująca się projektowaniem i produkcją przekładni silnikowych o bardzo szerokim zastosowaniu.
Zakres obowiązków
  • Przygotowanie i nadzór nad organizacją produkcji – obróbka mechaniczna
  • Współpraca z technologiem w obszarze doboru narzędzi i sposobu obróbki
  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu
Poszukiwane kompetencje
  • Wykształcenie techniczne
  • Bardzo dobrą znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem i delegowaniu zadań
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość pracy z frezarkami typu: trzyosiowe, obwiedniowe, tokarkach karuzelowych, szlifierkach kłowych, do kół zębatych.

Oferujemy
  • Umowa o pracę ( 5 000 - 7 000 brutto)
  • Praca w nowoczesnej firmie produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 14 grudnia 2020