Młodszy Inżynier ds. nadzoru Instalacji (elektrownie wiatrowe)

Miejsce pracy Kraków; Warszawa; Wrocław; Katowice; Poznań; Gdańsk
Wynagrodzenie 10 000 - 11 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; małopolskie; pomorskie; śląskie; wielkopolskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest duńska firma działająca w branży elektrowni wiatrowych.
Zakres obowiązków
  • udział w przygotowaniu technicznym instalacji (ustalanie szczegółów z działem produkcji oraz projektowania)
  • przygotowanie dokumentacji przed rozpoczęciem instalacji (plan instalacji, czynniki ryzyka)
  • codzienny kontakt z klientem połączony z raportowaniem prac
  • nadzorowanie instalacji u klienta
  • doświadczenie na podobnym / zbliżonym stanowisku połączonym z nadzorem instalacji / prac technicznych minimum dwa lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • zmysł techniczny, bardzo dobre umiejętności organizacyjne oraz rozwiązywania problemów
  • gotowość do podróżowania (kierunek : głównie Dania oraz Włochy) przez około 50-70proc czasu pracy
  • mile widziane wykształcenie wyższe, techniczne / inżynieryjne
Oferujemy
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę, 10 000 - 11 000 PLN brutto
  • pokrywanie wszystkich kosztów związanych z podróżowaniem (samoloty/hotele/zakwaterowanie) przez pracodawcę
  • pracę z dowolnego miejsca w Polsce (najlepiej w dużych ośrodkach miejskich gdzie są lotniska)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w skandynawskiej kulturze pracy nastawionej na pracownika
  • niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju w szybko rozwijającej się branży związanej z odnawialnymi źródłami energii
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.

Data ostatniej modyfikacji środa, 8 listopada 2023