Młodszy księgowy z językiem czeskim

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5000 - 5500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z dużych, międzynarodowych organizacji.
Zakres obowiązków
  • zapewnienie wsparcia w procesach księgowych : weryfikacja i przetwarzanie faktur od dostawców, uzgadnianie sald, poleceń zapłaty i bilansu (PTP)
  • pomoc w przygotowywaniu raportów tygodniowych/miesięcznych
  • aktualizacja danych finansowych, pomoc w procesie płatności
  • współpraca z lokalnymi zespołami finansowymi
Poszukiwane kompetencje

doświadczenie nie jest wymagane, natomiast wymagana jest :

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • wykształcenie średnie lub wyższe związane z finansami / rachunkowością / administracją
  • dbałość o szczegóły, chęć nauki
  • wnikliwość analityczna, dobre umiejętności numeryczne
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od znajomości języka czeskiego : 5 000 - 5 500 PLN brutto
  • niezbędne szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy
  • praca podczas pandemii w systemie home-office
  • pakiet benefitów : karta sportowa, lunchowa
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 marca 2021