Młodszy specjalista ds. administracyjno finansowych - język hiszpański

Miejsce pracy Kraków;Katowice;
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja
Zakres obowiązków
  • odpowiadanie na zapytania ze strony dostawców i klientów (mail / telefon)
  • analiza dokumentów i wprowadzanie ich do systemu
  • prace administracyjno-biurowe
  • raportowanie swojej pracy
Poszukiwane kompetencje
  • Pozytywna osobowość i chęć do pracy,
  • Znajomość języków obcych:  hiszpańskiego B2/C1 i angielskiego B2/C1,
  • Otwartość na rozpoczęcie pracy w środowisku międzynarodowym,
  • Umiejętność pracy zespołowej i analitycznego myślenia,
  • Dokładność i dobra organizacja pracy,
Oferujemy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia
  • Na czas pandemii : praca zdalna, potem hybrydowo (częściowo z domu, częściowo z biura)
  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • Benefity: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne dla kandydata i rodziny,
  • Możliwość realnego rozwoju- w kierunku lidera lub eksperta,
  • Imprezy integracyjne,
  • Szeroki zakres szkoleń i współfinansowanych kursów
  • Standardowe godziny pracy : poniedziałek – piątek 8-16 lub 9-17
Data ostatniej modyfikacji piątek, 21 stycznia 2022