Młodszy Specjalista ds. finansowych z j.niemieckim

Miejsce pracy Gdańsk
Wynagrodzenie 6500 - 7000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Gdańsk (pomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja
Zakres obowiązków
  • Rejestrowanie faktur dostawcy klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii

  • Codzienne odpowiadanie na pytania dotyczące faktur od dostawców

  • Tworzenie raportów dziennych, tygodniowych i miesięcznych w programie Excel oraz otwartych zapytań

  • Archiwizacja i archiwizacja dokumentów zgodnie z ustawodawstwem krajowym

  • W razie potrzeby asystowanie przy innych zadaniach księgowych

  • znajomość niemieckiego na poziomie B2+/C1 oraz angielskiego na poziomie B2
  • mile widziane doświadczenie 1 rok w obsłudze klienta / finansach lub wykształcenie związane z finansami
  • duża dbałość o szczegóły, umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość MS Office oraz Excel
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 6 500 - 7 000 PLN brutto, umowa o pracę
  • umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • program opieki medycznej
  • opcja częściowo pracy zdalnej po pandemii
Data ostatniej modyfikacji piątek, 1 października 2021