Młodszy specjalista ds. kontaktu z klientem (finanse i bankowość)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 3300 - 3500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma działająca w obszarze dostarczania produktu dla branży finansowej
Zakres obowiązków
  • tworzenie bazy klientów i potencjalnych leadów (internet / linkedin)
  • wstępny kontakt z klientem
  • umawianie video-rozmowy dla osoby sprzedającej produkt

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży i kontakcie z klientem
  • bardzo mile widziane osoby z branży finansowej (np bankowość)
  • proaktywne podejście, chęć i umiejętności rozmów przez telefon
  • dokładność i rzetelność
  • chęć rozwoju
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 2.500 zł na rękę
  • dodatkowe, comiesięczne atrakcyjne prowizje
  • dużą samodzielność
  • realną możliwość awansu na samodzielne stanowisko
  • praca początkowo w biurze w Poznaniu, później zdalnie
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 22 marca 2021