Młodszy Specjalista ds. logistyki

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6000 - 6500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma dystrybucyjna z branży motoryzacyjnej, zamawiająca transporty rozwożące towar na terenie całego świata.
Zakres obowiązków
  • współpraca z Dyrektorem ds. logistyki który wdroży w obowiązki na tym stanowisku
  • w późniejszym czasie : zamawianie transportów oraz jego optymalizacja
  • monitorowanie oraz raportowanie wskaźników efektywności logistyki
  • wdrażanie nowych narzędzi logistycznych
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenia wyższego, specjalność : logistyka/transport
  • mile widziane doświadczenie (1 rok) acz nie jest to wymóg o ile posiadasz kierunkowe wykształcenie i masz chęć do pracy
  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki transportu i magazynowania
  • analityczny sposób bycia i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 oraz obsługę MS Office
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 6 000 - 6 500 PLN brutto na start
  • bogaty pakiet benefitów w tym opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dofinansowanie do wakacji
  • dużą samodzielność w kameralnej firmie (zatrudnienie 30 osób) realizującej przychód powyżej 100 mln zł rocznie
Data ostatniej modyfikacji środa, 12 lipca 2023