Młodszy specjalista ds. marketingu oraz eventów

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma, działająca również na rynkach międzynarodowych
Zakres obowiązków
  • Współtworzenie i projektowanie eventów oraz konferencji dla klientów (kreowanie pomysłów na eventy, tworzenie prezentacji i scenariuszy wydarzeń)
  • Planowanie oraz udział w krajowych/międzynarodowych imprezach targowych
  • Przygotowywanie materiałów do prezentacji dla klientów (praca z grafikami)
  • Research w ramach planowanych działań eventowych
  • Przygotowanie stoisk targowych, współpraca z projektantami
  • Wsparcie działu marketingowe w codziennych działaniach
  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, poziom min. B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office; w szczególności programu PowerPoint
  • Umiejętność nawiązywana relacji z klientami,
  • Kreatywne/oryginalne podejście do życia i pracy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie: komunikatywność, elastyczność, oraz dynamika w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Motywacja do nauki i otwartość na nowe doświadczenia, nastawienie na cel
Oferujemy
  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • Pakiet benefitów : bony, karta sportowa, opieka medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów
  • Dużą samodzielność
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 21 grudnia 2021