Młodszy specjalista ds. procesów finansowych i kontroli zarządzania ryzykiem (GRC)

Miejsce pracy Kraków; Katowice; Łódź
Wynagrodzenie 8200 - 8700
Rodzaj zatrudnienia Umowa o pracę
Województwo Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice, Częstochowa (śląskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest międzynarodowe centrum usług wspólnych.

Zakres obowiązków
  • Ocena zarządzania i związanych z nim procesów i mechanizmów kontrolnych, projektowanie, wdrażania i działanie w odniesieniu do polityk i procedur (monitorowanie, okresowe testy, konsultacje wewnętrzne)
  • Wsparcie procesu identyfikacji, oceny i reagowania w zakresie ryzyka
  • Monitorowanie istniejących i pojawiających się zagrożeń
  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją procesową i kontrolną
  • Organizacja zarządzania dostępu do ulepszeń i procesów kontroli
  • Stałe i praktyczne wsparcie firmy w łagodzeniu zagrożeń związanych z dostępem
  • Przetwarzanie danych (GRC) i zgłaszanie kierownictwu wniosków dot. Naruszeń, propozycji rozwiązań i pomysłów ulepszeń
  • Wykonywanie testów kontroli (na poziomie aplikacji) i koordynowanie w celu poprawienia błędów/ problemów w zakresie kontroli
  • Doraźne wsparcie w zakresie kontroli dostępu i powiązanych audytów
  • Wspieranie działań Data Analytics związanych z zarządzaniem SOD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe/ magisterskie z finansów i rachunkowości/ informatyki lub dziedziny pokrewnej
  • Biegła znajomość programów Excel, PowerPoint, Outlook, SharePoint
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe i wiedza w zakresie procesów finansowych (OTC / PTP / RTR)
  • Umiejętność efektywnego przetwarzania obszernych i różnorodnych informacji z różnych źródeł i przekładanie ich na plany działania
  • Analityczny umysł, dbałość o szczegóły
  • Umiejętność przekładania wymagań biznesowych na rozwiązania techniczne
  • Udokumentowane umiejętności komunikacji i zarządzania

Mile widziane:

  • Znajomość SAP GRC i SQL

Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie 8200 - 8700 brutto
  • Premie za wyniki
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Karta Sodexo
  • Program poleceń
  • Możliwości rozwoju zawodowego na szczeblach firmy (lokalnie i globalnie)
Data ostatniej modyfikacji piątek, 7 maja 2021