Młodszy specjalista ds. wsparcia administracyjnego z językiem angielskim

Miejsce pracy Kraków;
Wynagrodzenie 5100 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja, otwarta na osoby bez doświadczenia, znające język angielski
Zakres obowiązków
  • wsparcie w zakresie tworzenia dokumentów / ofert, zlecanych przez dział wewnętrzny
  • przygotowywanie kalkulacji cenowych
  • porównywanie kalkulacji z danymi w umowach : terminów, płatności, warunków
  • brak telefonicznego kontaktu z klientem : jedynie mailowy, ograniczony do minimum, większość pracy to praca administracyjna
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : C1
  • doświadczenie nie jest wymagane : firma podczas 3miesięcznego okresu wszystkiego uczy
  • chęć do pracy, nauki, rozwoju
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnie
Oferujemy
  • wynagrodzenie na start : 5100 PLN brutto, na umowie o pracę
  • praca po okresie próbnym : częściowo zdalnie
  • bardzo bogata ilość benefitów: dodatek wakacyjny, karta multisport, opieka medyczna
  • szybka ścieżka rozwoju z możliwościami awansu
  • stabilny pracodawca, będący jedną z największych firm w USA
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 3 marca 2022