Młodszy specjalista ds. zamówień z j.angielskim

Miejsce pracy Szczecin
Wynagrodzenie 3700 - 3800 brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Szczecin (zachodniopomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Szczecinie.
Zakres obowiązków
  • rejestrowanie w systemie komputerowym zapytań i zamówień od istniejących klientów
  • przekierowywanie zamówień i zapytań klientów do odpowiednich działów
  • odpowiedzi na ewentualne pytania klientów dotyczących zamówień lub faktur
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : B2+/C1
  • rok doświadczenia w pracy przy komputerze
  • uważność, dokładność,  dobre umiejętności organizacyjne
  • chęć do pracy i rozwoju swojej kariery zawodowej
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 3700 - 3800 brutto na start, w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, karta multisport, pakiet ubezpieczeń
  • dodatek do urlopów
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 12 stycznia 2021