Młodszy specjalista z językiem francuskim

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja
Zakres obowiązków

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego. Pracownik rozpoczynający karierę w firmie przechodzi przez szkolenie teoretyczne, praktyczne i wdrożenie stanowiskowe, które pozwala na przekazanie wszystkich niezbędnych do pracy informacji.

  • Gromadzenie informacji z giełd i wiadomości e-mail otrzymywanych od dostawców danych
  • Analiza i wybieranie danych istotnych z punktu widzenia klienta
  • Przekształcanie danych do formatu firmy i aktualizowanie bazy danych klienta w terminie
  • Obsługa zapytań klientów otrzymywanych e-mailem

Poszukiwane kompetencje
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie B2
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2
  • Chęć rozwoju kariery w obszarze finansów
  • Umiejętności analityczne, dokładność
  • Otwartość na pracę w zespole
  • Podstawowa znajomość MS Excel

Oferujemy
  • Umowa o pracę  na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Stuprocentowa praca zdalna z dowolnego miejsca w Polsce
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu, co za tym idzie, zwiększenia wynagrodzenia
  • Benefity: multisport, prywatne ubezpieczenie, opieka medyczna- możliwość dokupienia opieki stomatologicznej
  • Szeroki zakres szkoleń i współfinansowanych kursów (platforma do nauki j. angielskiego)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9/17
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 6 czerwca 2022