Mobilny doradca klienta w zakresie nieruchomości

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 20zł netto / godzinę
Rodzaj zatrudnienia umowa-zlecenie
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest znany polski developer, uruchamiający innowacyjną usługę.
Zakres obowiązków
  • rozmowy z klientami nt. nieruchomości (mieszkania)
  • wstępne zbadanie zainteresowania i przekazanie tematu do handlowca
  • aktywne promowanie zakupu mieszkania, prezentacja oferty
  • reprezentowanie developera przed klientami
  • praca wykonywana będzie w mobilnych biurach sprzedaży (coś a la kamper) umiejscowionych przed galeriami handlowymi : Leroy / Galeria Kazimierz
Poszukiwane kompetencje
  • nienaganna aparycja
  • motywacja, uśmiech, zaangażowanie, umiejętność rozmowy z klientami,
  • nie jest wymagane doświadczenie - choć jest mile widziane
  • chęć rozwoju w branży nieruchomości
Oferujemy
  • umowę zlecenie, stawka godzinowa 20-23zł netto do ręki, przy 160h / miesiąc = 3200-3600 na rękę
  • dodatkowe prowizje w momencie kiedy klient zdecyduje się kupić mieszkanie po rozmowie z handlowcem do którego będzie kontakt : 300zł
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • godziny pracy dostosowane do ew. zajęć, w przypadku galerii : 12:00 - 20:00, market budowlany : 8:00 - 20:00
Data ostatniej modyfikacji środa, 1 czerwca 2022