Montażysta haków samochodowych

Miejsce pracy Islandia, Reykjavik
Wynagrodzenie 12 000 netto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region zagranica
Opis oferty Naszym klientem jest Islandzka firma z Reykjaviku - https://www.godirkrokar.is/ zajmująca się montażem haków do samochodów osobowych i dostawczych różnych marek.
Szukamy osoby od zaraz. Praca od już do końca sierpnia z możliwością przedłużenia na wrzesień.
Zakres obowiązków
  • montaż haków samochodowych (średnio 2-3 montaże dziennie)
  • sprawdzenie poprawności połączeń elektrycznych i mechanicznych zamontowanego haka
  • wydanie samochodu po skończonej pracy
  • doświadczenie w podobnej pracy - najlepiej montaż mechaniczny haków plus podstawy zakres elektryki samochodowej
  • gotowość do pracy poza granicami Polski
  • komunikatywność, pracowitość
  • nie jest wymagana znajomość języka (właściciele i pracownicy mówią po polsku)
Oferujemy
  • legalną islandzką umowę o pracę, wynagrodzenie do ręki po odliczeniach podatków : 400 000 koron (ok 12 000 zł)
  • koszty przelotu do Islandii opłacony przez pracodawcę
  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie (samodzielny pokój z internetem) oraz obiady, bez ponoszenia kosztów
  • pracę od poniedziałku do piątku, 8 godzin, weekendy wolne
  • brak barier językowych i pomoc w załatwianiu formalności na miejscu
  • zagwarantowana praca do końca sierpnia/września
  • możliwość długofalowej współpracy
  • szybki proces rekrutacyjny (rozmowa video)
Data ostatniej modyfikacji środa, 7 czerwca 2023