Monter na produkcji (nowa fabryka)

Miejsce pracy Brzesko;Bochnia;Nowy Wiśnicz
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Nowy Sącz, Tarnów
Opis oferty Naszym klientem jest nowo powstająca fabryka zachodniego koncernu zlokalizowana w okolicach Bochni/Nowego Wiśnicza/Brzeska.
Zakres obowiązków
  • transport materiału produkcyjnego na platformę
  • montaż produktu
  • malowanie, owijanie materiałem
  • montaż końcowy
  • odtransportowanie gotowego produktu do dalszych działań
Poszukiwane kompetencje
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • posiadanie uprawnień na suwnicę / żurawia - bardzo pożądane
  • zdolności manualne, dokładność
  • chęć do pracy zmianowej 6-14, 14-20
Oferujemy
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + comiesięczne premie)
  • pakiet benefitów socjalnych (opieka medyczna, pakiet socjalny, fundusz)
  • bardzo przyjazne warunki pracy w nowoczesnej fabryce
  • stałą, stabilną pracę
  • przeszkolenie i wdrożenie, umowa od października/listopada/grudnia w zależności od dostępności
Data ostatniej modyfikacji piątek, 23 września 2022