Nauczycielka/-ciel angielskiego w przedszkolu językowym

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 5200 - 7000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest wysoko oceniane przedszkole językowe.
Zakres obowiązków
  • prowadzenie zajęć wg programu Cambridge Preparation do programu Cambridge Primary & Lower Secondary - wytyczne są przygotowane przez poprzedniego Native speakera i zakres tematów - tu ja zrobię takie szkolenie na samym początku
  • praca z dziećmi przez 6 godzin dziennie
  • prowadzenie grupy we współpracy z innymi nauczycielami
  • czynności edukacyjne jak i opiekuńczo - wychowawcze - czytanie książek podczas rest time, angażowanie się w projekty, dbanie o zasady w grupie
  • spotkania z rodzicami i konsultacji dotyczących dziecka
  • uczestniczenie w Cambridge Staff Meetings dla kadry anglojęzycznej - 1 raz w miesiącu
  • uczestniczenie w radach pedagogicznych - raz na miesiąc
  • kreacja pomysłów na zajęcia z dziećmi (min śpiewanie piosenek)
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć w przedszkolu / szkole lub doświadczenie w nauczaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1/C2 potwierdzone certyfikatem np CELTA/CAE/TOEFL/TEFL lub pokrewnymi, uprawniającymi do nauczania języka angielskiego lub studia wyższe ukończone w kraju anglojęzycznym
  • wykształcenie poziom min. licencjat
  • bardzo dużo empatii, ciepła (praca z dziećmi 2-3 letnimi) - w zakresie obowiązków również zmiana pieluch
  • mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia z obszarów nauczania
Oferujemy
  • pracę na pełen etat w tym: 30 godzin pracy dydaktycznej w grupie czyli 6 godzin dziennie, a reszta czasu 10 godzin na indywidualne przygotowanie się do zajęć oraz inne obowiązki jak spotkania z rodzicami czy staff meetings
  • stabilna praca, długoterminowa w oparciu o umowę o pracę : na start od 3.800 na rękę do 5.500 na rękę (w zależności od doświadczenia)
  • przyjazna, międzynarodowa atmosfera, dużo innych nauczycieli z innych krajów
  • wyżywienie w trakcie pracy - nauczyciele spożywają posiłki razem z dziećmi
  • nowoczesna przestrzeń
  • możliwość pracy z międzynarodowym programie
  • otwartość na rozwój, możliwość awansów na team leadera i inne stanowiska kierownicze
  • wsparcie przy rozpoczęciu pracy

Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 25 kwietnia 2022