New Business Development Manager in HR

Miejsce pracy Kraków;Warszawa;Katowice;Poznań;Gdańsk;Wrocław;
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest globalna firma działająca w branży HR
Zakres obowiązków
  • aktywne nawiązywanie kontaktu z nowymi partnerami
  • identyfikowanie możliwości biznesowych
  • budowanie rozwijanie relacji z klientem
  • doradztwo w zakresie związanej z rekrutacjami
Poszukiwane kompetencje
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego (C1)
  • co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • umiejętność pracy na celach
  • doświadczenie w jednym z obszarów : HR Tech, produkty/usługi SaaS, IT software
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • pogodna, optymistyczna osobowość
Oferujemy
  • pracę w 100% zdalną z dowolnego miejsca na świecie
  • wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 10 000 PLN
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie marketingu, rozpoznawalną markę na świecie
  • bardzo elastyczne podejście do urlopów :)
Data ostatniej modyfikacji środa, 3 lutego 2021