New Business Development Manager IT sector

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 12 000 + VAT + 20% premii
Rodzaj zatrudnienia B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma IT
Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów - sprzedaż gotowy rozwiązań IT (80%) z możliwością customizacji (20%) dedykowanych dla branży produkcyjnej/przemysłowej
  • lead Generation i generowanie szans sprzedażowych
  • rozbudowa bazy klientów firmy
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami i utrzymywanie pozytywnych relacji z pozyskanymi i obecnymi klientami
  • umiejętność analizy potrzeb i oczekiwań klienta
  • przygotowywanie I prowadzenie dedykowanych prezentacji

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań typu SaaS lub oprogramowania klasy Enterprise min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi do generowania leadów
  • umiejętność pozyskiwania klientów przez kanały takie jak Linkedin
  • prawo jazdy kat B
  • samodzielność, świetna organizacja własnej pracy
  • mile widziana : znajomość branży automatyki przemysłowej lub produkcyjnej
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 12 000 PLN netto + VAT
  • dodatkowe premie kwartalne
  • samochód służbowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • model pracy hybrydowy : 3 dni biuro 2 dni home-office
Data ostatniej modyfikacji piątek, 1 października 2021