New Business Development Manager (VR/Audio)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie 8 000 - 9 000 netto + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo wielkopolskie
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma, specjalizująca się w technologii dźwięku przestrzennego 3D, wykorzystywanego min w filmach, grach video, czy technologiach wykorzystujących wirtualną rzeczywistość.
Zakres obowiązków
  • nawiązywanie kontaktów B2B : teren Europy, USA, Japonii
  • nawiązywanie kontaktów B2C : dystrybutorzy urządzeń na świecie
  • aktywna sprzedaż i finalizowanie umów
  • doradztwo i prezentacje produktowe
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
Poszukiwane kompetencje
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • bardzo dobre umiejętności budowania i nawiązywania relacji
  • mile widziana : znajomość branży muzycznej, technologicznej, oprogramowania
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 9 000 netto + VAT oparte o umowę B2B / mies
  • bardzo atrakcyjne, dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne, pozwalające przy realizacji celów na zarobki rzędu kilku/kilkunastu tys PL / miesięcznie
  • bardzo interesującą pracę wśród nowoczesnych technologii
  • możliwość realnego rozwoju
  • wdrożenie i szkolenie
  • w późniejszym czasie : możliwość częściowej pracy zdalnej
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 15 lutego 2021