Operator Laser Trackera

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Wrocław
Wynagrodzenie 12 500 - 13 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie; zagranica; praca zdalna
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa firma wywodząca się z Danii.
Zakres obowiązków
  • wykonywanie pomiarów i poziomowania za pomocą lasera z tolerancjami 1mm, wykorzystując Laser Tracker
  • znajomość obsługi oprogramowania Polyworks - mile widziane
  • mile widziana znajomość oprogramowania CAD
  • tworzenie dokumentacji technicznej i raportowanie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość obsługi lasera
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • umiejętność dokonywania i raportowania pomiarów
  • zmysł techniczny
  • gotowość do podróży (3 tyg za granicą w miesiącu, 1 tydzień wolnego)
Oferujemy
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę : podstawa 12500 - 13000 PLN brutto
  • dodatkowe diety w związku z wyjazdami
  • dużą samodzielność, ciekawe projekty dla międzynarodowych klientów
  • możliwość rozwoju
  • stabilną pracę dla duńskiego koncernu
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 18 lipca 2022