Opiekun klienta z językiem włoskim (zdalnie)

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Rzeszów;Kielce
Wynagrodzenie 6 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie); Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna
Zakres obowiązków
  • kompleksowa obsługa klienta : realizacja zamówień, ofert, doradztwo techniczne, produktowe, handlowe, dbanie o terminowość ustaleń z klientem
  • bezpośrednia współpraca z oddziałem firmy we Włoszech
  • współpraca z innymi działami w firmie
Poszukiwane kompetencje
  • znajomość języka włoskiego : poziom B2/C1
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w firmie technicznej / zmysł techniczny, szczególnie istotne do tłumaczenia klientom poruszanych tematów
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • sumienność i odpowiedzialność
Oferujemy
  • praca całkowicie zdalna : pierwszy tydzień to wdrożenie w Krakowie na koszt firmy, potem : zdalnie
  • umowa o pracę z wynagrodzeniem 6 000 PLN brutto
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, karta sportowa
  • sporo ciekawych wyzwań
  • standardowe godziny pracy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 16 lutego 2021