Order Management Specialist (SAP) with German

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 7500 - 8000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z siedzibą w Krakowie.
Zakres obowiązków
  • wprowadzanie zamówień i umów klientów do systemów operacyjnych
  • komunikacja z klientem dotycząca statusu zamówienia i terminu dostaw towaru
  • nadzór nad planowym harmonogramem wysyłek do klientów w porozumieniu z działem produkcji
  • koordynowanie zamówień z działem sprzedaży i logistyki
  • wystawianie faktur, pilnowanie zgodności procedur, optymalizacja procesów
  • raportowanie swojej pracy
  • doświadczenie na stanowisku związanym z procesowaniem zamówień min 2 lata
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (C1) oraz angielskiego (B2)
  • znajomość SAP będzie dużym atutem
  • proaktywność, dokładność, rzetelność
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę : 7500-8000 PLN brutto
  • pakiet benefitów korporacyjnych (ubezpieczenie, karta sportowa, etc)
  • pracę częściowo zdalną
  • sporo ciekawych wyzwań
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 18 lutego 2021