Payroll Senior Specialist (Remote)

Miejsce pracy Warszawa;Wrocław;Łódź;Katowice;Poznań
Wynagrodzenie 8 000 - 9 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Łódź (łódzkie); Katowice (śląskie); Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja.
Zakres obowiązków
  • przygotowanie GL, uzgodnień bankowych, wysyłanie płatności do banku, uzgadnianie płac
  • przetwarzanie zapytań, eskalacji płacowych klientów, wyjaśnianie zasad i procedur płacowych
  • aktualizacja wymaganej dokumentacji procesu i procedur

Poszukiwane kompetencje
  • min 2 lata doświadczenia w obszarze end2end Payroll
    - preferowane w obszarze związanym z finansami UK/Irlandia
    lub
    - doświadczenie w zakresie obsługi zapytań ze znajomością systemu Zendesk lub podobnego
    lub
    - biegłe doświadczenie w obsłudze płacowej SAP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : C1
  • dobra znajomość Excel / SAP / SuccessFactors
  • gotowość do pracy 8h między 8:00 a 19:00
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe : 8 000 - 9 000 PLN brutto
  • umowa o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia
  • praca w 100% zdalna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet benefitów
  • pakiet szkoleń
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 23 lutego 2021