Planista/-tka Produkcji

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie do ustalenia - otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kielce (świętokrzyskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w obszarze produkcji, zbliżonej do FMCG, poszerzająca swój dział planowania w związku z budową nowej hali produkcyjnej.
Zakres obowiązków
  • przygotowanie planów produkcyjnych w oparciu o standardy produkcyjne - planowanie krótkoterminowe (produkty szybko rotujące)
  • współpraca z działem sprzedaży, zakupów, produkcji
  • dbałość o zapewnienie zaplanowania ciągłości produkcji
  • aktualizacja parametrów w systemie planistycznym, bieżące monitorowanie poziomu realizacji
  • opracowywanie dokumentacji związanej z produkcją
  • raportowanie zgodności wykonania planów produkcji
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku planowania produkcji - planowanie krótkoterminowe
  • znajomość procesów planistycznych w obszarze produkcji + znajomość systemu MES
  • dobre umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • samodzielne, kluczowe dla firmy stanowisko
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie będącej liderem na rynku
Data ostatniej modyfikacji piątek, 13 stycznia 2023