PR Marketing Manager

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 8 000 - 12 000 netto PLN + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma z Ameryki Północnej.
Zakres obowiązków
  • opracowywanie strategii marketingowej (Europa i Świat)
  • wdrażanie skutecznych kampanii marketingowych
  • umiejętność planowania i przeprowadzania kompleksowych kampanii PR
  • aktywne wychodzenie na rynek, tworzenie treści dla dziennikarzy, mediów
  • tworzenie materiałów marketingowych w tym na stronę www, obecności w internecie
  • współpraca z grafikami i koordynacja działań zewnętrznych jak np. produkcja opakowań
  • nadzór nad wzrostem świadomości marki wśród grup docelowych : producentów kosmetyków, żywności, suplementów, farmaceutyków
  • minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku związanym z PR i marketingiem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego : poziom C1 z uwagi na kontakty międzynarodowe
  • doświadczenie w rozwoju marek kierowanych do sektora B2B z branż : kosmetycznej, spożywczej lub farmaceutycznej
  • sukcesy na polu wdrożeń efektywnych kampanii marketingowych związanych z tworzeniem treści, publikacją w opiniotwórczych mediach
  • znajomość różnych form marketingu i PR pod kątem efektywności prowadzonych działań
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Bardzo dużą samodzielność
  • Kreatywną pracę przy produkcie który jest niezwykle obecnie poszukiwany na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szybki proces rekrutacyjny
Data ostatniej modyfikacji 28 sierpnia 2020