Product Development Manager – Financial Processes (Agile)

Miejsce pracy Warszawa;Kraków;Wrocław;Katowice
Wynagrodzenie 18 000 - 20 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie); Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja.
Zakres obowiązków
  • Współpraca z biznesem lub użytkownikiem końcowym w celu ustalenia wymagań
  • Utrzymywanie i dopracowywanie backlogu produktu
  • Współpraca z zespołem produktowym w celu zaplanowania sprintu
  • Zapewnienie warunków wstępnych dla optymalnej pracy zespołu
  • Odpowiedzialność za sukces produktu (Opex, Capex)
  • Zdefiniowanie wizji produktu i celów sprintu
  • Komunikowanie oczekiwań zespołowi produktowemu
  • Reprezentowanie użytkownika końcowego, klienta i interesariuszy
  • Zaangażowanie w cykle budżetowania w celu zapewnienia rozliczenia budżetu produktu

Kluczowymi rezultatami ma być wizja i rejestr produktów

  • 5 letnie doświadczenie w roli PM / Product Development Managera w obszarze finansów
  • Wiedza na temat procesów finansowych (RtR, PtP, OtC, BPM)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Umiejętność współpracy z innymi, podejmowania złożonych decyzji
  • Umiejętność delegowania, zarządzania ludźmi jak i interesariuszami, zarządzania priorytetami
  • Głębokie zrozumienie potrzeb biznesu
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w pełni zdalną
  • dodatkowe benefity : opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone
  • prezenty świąteczne
  • realną możliwość rozwoju w strukturze globalnej
Data ostatniej modyfikacji środa, 22 września 2021