Product Manager (VR/Audio)

Miejsce pracy Poznań
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B / Umowa o pracę
Województwo Poznań (wielkopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest innowacyjna firma, specjalizująca się w technologii dźwięku przestrzennego 3D, wykorzystywanego min w filmach, grach video, czy technologiach wykorzystujących wirtualną rzeczywistość.
Zakres obowiązków
  • odpowiedzialność za całość zadań związanych z zarządzaniem produktami (jako Product Owner) od stworzenia poprzez wypuszczenie na rynek
  • odpowiedzialność za kwartalne i roczne cele w zakresie zysków i strat dla wszystkich produktów
  • zdefiniowanie i komunikacja : krótko i średniookresowych planów rozwoju produktu
  • współpraca z działem marketingu w zakresie nowych produktów i funkcji
  • przeprowadzanie badań ilościowych i jakościowych w celu określenia wymagań, analiz rynkowych, ustalenia strategii produktu
  • ocena postępu tworzenia produktu
Poszukiwane kompetencje
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Product Managera
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2)
  • znajomość zwinnych metodologii
  • umiejętność pracy na celach : krótko i długoterminowych
  • mile widziane zainteresowanie nowymi technologiami : audio / video
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczeń i umiejętności
  • bardzo interesującą pracę wśród nowoczesnych technologii
  • możliwość realnego rozwoju
  • pakiet benefitów
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 15 lutego 2021