Product Manager w branży elektrotechniczej

Miejsce pracy Warszawa
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Warszawa (mazowieckie)
Opis oferty

Naszym klientem jest firma OBO Bettermann Polska - międzynarodowa korporacja działająca w branży elektrotechnicznej od ponad

100 lat.W Polsce od ponad 20 lat z centralą w Warszawie i 6 cioma biurami regionalnymi.
W swojej ofercie posiada ponad 30 000 produktów z zakresu elektrotechniki.

Zakres obowiązków

Koordynacja wszystkich działań dotycząca wprowadzenia i utrzymywania produktów na rynku takich jak :

- identyfikowanie i analiza potencjalnego rynku dla określonego produktu

- analiza reakcji rynku na oferowane przez firmę produkty

- przygotowywanie business planów na poszczególne produkty

- dobór optymalnych kanałów dystrybucji

- monitorowanie stanów magazynowych określonych produktów oraz dbałość o stałą rotowalność tych produktów

- analizowanie i monitorowanie działań / zachowań konkurencji ( analiza cen, regionów, segmentów rynku, SWOT )

- identyfikowanie i monitorowanie pojawiających się na rynku nowych potrzeb

- kreowanie wizerunku produktów firmy na rynku oraz przygotowywanie/ zapewnianie form i sposobów komunikacji z rynkiem

- wyposażenie działu handlowego w materiały promocyjne oraz techniczne

- organizacja i prowadzenie prezentacji i szkoleń oraz doradztwo techniczno handlowe dla partnerów z rynku: firm instalacyjnych i projektowych

- wykształcenie wyższe, techniczne, najlepiej o kierunku elektrycznym

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min dwa lata
- znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min B2+)

- zaangażowania i samodzielności w działaniu w ramach strategii firmy

- wysokiej kultury osobistej

- prawa jazdy oraz umiejętności obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie
- możliwość rozwoju w strukturach firmy w zależności od indywidualnych osiągnięć

możliwość kariery zawodowej zależnej wyłącznie od indywidualnych osiągnięć

- pakiet benefitów
- dużą samodzielność

Data ostatniej modyfikacji wtorek, 26 kwietnia 2022