Product Manager w dziale R&D (branża fotowoltaiczna PV)

Miejsce pracy Bielsko-Biała
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna
Zakres obowiązków

•     rozwijanie nowych produktów w zakresie inżynierii dachowej/ fotowoltaiki

•     współtworzenie strategii dotyczącej promowania danego produktu i sprawowanie pieczy nad jej realizacją

•      nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej

•      udział w procesach certyfikacji wyrobów i wdrożenia ich do obrotu ; współpraca z jednostkami certyfikującymi; nadzór nad tworzeniem dokumentacji technicznej

•      koordynowanie działań R&D, operacyjnych i marketingowych, związanych z rozwojem nowych produktów od fazy projektowej po produkt finalny

•      poszukiwanie przyszłych dostawców i weryfikacja ich potencjału

•      tworzenie analiz porównawczych ofert handlowych dostawców i podwykonawców

•      zarządzanie dokumentacją projektową

•      monitoring rynku lokalnego i międzynarodowego i analiza działań konkurencji

•      udział w procesie reklamacyjnym

•      wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, architektura)

•      min 2 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami rozwojowymi

•      mile widziane doświadczenie w projektach obejmujących integrację produktu z usługami IT

•      samodzielność w działaniu i zaangażowanie

•      kreatywność

Oferujemy
  • samodzielne stanowisko z perspektywą awansu na stanowisko dyrektorskie
  • otwartość na oczekiwania finansowe oraz formę współpracy
  • bardzo dużą niezależność przy innowacyjnym projekcie w branży fotowoltaicznej
  • niezbędne narzędzia pracy
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 6 czerwca 2022