Product Manager z j.angielskim (branża FMCG)

Miejsce pracy Kielce
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 + VAT
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo świętokrzyskie
Opis oferty Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się , nieduża spółka produkcyjna.
Zakres obowiązków
  • wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży (szeroko rozumiane FMCG objęte akcyzą) : rynek polski i zagraniczny
  • rejestracja produktu
  • tworzenie strategii marketingowej i nadzorowanie ich działań
  • analiza rynku, monitorowanie aktywności konkurencji
  • kontrola kosztów i budżetu produkowanego towaru
  • zamawianie materiałów i surowców zgodnie z czasem realizacji projektów
  • rozmowy z kooperantami (język angielski)
  • poszukiwanie sposobów zwiększania poziomu sprzedaży
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie produktem)
  • umiejętność zarządzania cyklami sprzedaży i życia produktu
  • wizja przekładająca się w zakresie prowadzonych działań na konkretne wyniki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • proaktywne podejście, komunikatywność i otwartość
Oferujemy
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 6 000 - 7 000 PLN wynagrodzenia podstawowego
  • dużą samodzielność w działaniu
  • komfortowe warunki pracy
Data ostatniej modyfikacji niedziela, 24 stycznia 2021