Project Manager (branża FMCG)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / kontrakt B2B
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty

Naszym klientem jest firma produkcyjna poszerzająca swój dział PM.

Zakres obowiązków
  • zarządzanie całym cyklem realizacji projektów zgodnie z zatwierdzonym zakresem, budżetem i harmonogramem, z dbałością o jakość rezultatów,
  • przygotowywanie planów i harmonogramów projektów
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem w projekcie,
  • rzetelne prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie i aktualizowanie repozytorium projektu,
  • zarządzanie kalendarzem projektu, terminami realizacji i ryzykiem opóźnień poszczególnych zadań,
  • ·organizacja pracy zespołu projektowego, kontrola kosztów, zakresu i jakości projektu,
  • zarządzanie dokumentacją projektową, egzekwowanie wymaganych decyzji i akceptacji,

Poszukiwane kompetencje
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Project Managera,
  • wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu zarządzania projektami
  • praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami,
  • wiedza odnośnie trendów branżowych i najlepszych praktyk,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom min B2
  • sprawne poruszanie się po programach z pakietu Office365
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych,
  • zdolności analityczne, wiedza w zakresie sporządzania podsumowań i raportów do projektu,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży FMCG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie przy umowie o pracę lub kontrakcie B2B - otwartość na oczekiwania finansowe
  • realny wpływ na rozwój spółki poprzez realizację strategicznych projektów,
  • pracę w dużej firmie, która ma w swoim  portfolio znane i lubiane marki
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań z zakresu zarządzania projektami,
  • możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
Data ostatniej modyfikacji czwartek, 18 maja 2023