Project Manager- OZE Farmy Fotowoltaiczne PV

Miejsce pracy Rzeszów;Katowice;Warszawa
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); Rzeszów (podkarpackie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma z branży OZE.
Zakres obowiązków
  • koordynacja projektów farm fotowoltaicznych
  • przygotowanie projektów od strony formalnej i technicznej
  • analiza potencjalnych lokalizacji pod farmy fotowoltaiczne
  • monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych
  • nadzór nad kompletowaniem dokumentacji projektowej
  • konsultacje z firmami projektowymi
  • wsparcie działu handlowego w zakresie doradztwa technicznego
  • min. 2 lata doświadczenia w przygotowaniu i realizacji inwestycji w zakresie farm fotowoltaicznych / farm z branży OZE
  • doświadczenie w koordynacji przedsięwzięć o wysokim stopniu złożoności
  • znajomość aktualnego prawa w zakresie OZE
  • samodzielność, decyzyjność, dyspozycyjność do podróży
Oferujemy
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata : co do wynagrodzenia jak i formy współpracy
  • możliwość realnego rozwoju w firmie będącej od lat na rynku OZE
  • samochód służbowy do wyboru w określonym budżecie
  • dużą samodzielność i decyzyjność
Data ostatniej modyfikacji środa, 10 lutego 2021