Projektant Konstruktor mocowań (branża fotowoltaiczna)

Miejsce pracy Łódź;Warszawa;Kielce;Lublin
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region mazowieckie; lubelskie; łódzkie; świętokrzyskie
Opis oferty Naszym klientem jest nowo powstała fabryka mocowań dla branży PV, wchodząca w skład dużej grupy kapitałowej spółek w branży okołobudowlanej
Zakres obowiązków
  • projektowanie nowych rozwiązań w zakresie  systemów montażowych instalacji fotowoltaicznych
  • dobieranie rozwiązań technologicznych i technicznych wg oczekiwań i wymagań klientów
  • opracowywanie uzasadnień i komentarzy w zakresie doboru proponowanych rozwiązań
  • uczestnictwo w spotkaniach handlowych na zasadzie eksperta technicznego
  • weryfikacja jakości istniejących rozwiązań, ich optymalizacji i modyfikacji
  • aktywny udział w projektowaniu innych rozwiązań  i produktów
  • współpraca z technologiem i kierownikiem zakładu produkcyjnego w zakresie opracowywania technologii wytwarzania projektowanych wyrobów, doboru maszyn i narzędzi
  • współpraca z Działem Kontroli Jakości i zewnętrznymi jednostkami badawczym w zakresie walidacji i certyfikacji produktów,
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora mocowań fotowoltaicznych - min dwa lata
  • znajomość oprogramowania do tworzenia ww. projektów
  • duża samodzielność, inicjatywa
  • gotowość do pracy hybrydowej/zdalnej - centrala w Piotrkowie Trybunalskim
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe - otwartość na oczekiwania kandydatów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju w nowopowstałej fabryce oraz centrum konstrukcyjnym
  • do ustalenia charakter pracy : hybrydowo/zdalnie/na miejscu
  • dużą samodzielność i stabilność pod znaną dużą polską marką
Data ostatniej modyfikacji piątek, 29 lipca 2022