Przedstawiciel Farmaceutyczny (KAM)

Miejsce pracy Bydgoszcz;Opole;Kraków;Katowice
Wynagrodzenie 6800 - 7000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region kujawsko-pomorskie; małopolskie; opolskie; śląskie
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z rozwijających się na rynku firm farmaceutycznych
Zakres obowiązków
  • pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze (1 województwo) oraz aktywna sprzedaż produktów z portfolia firmy (suplementy, probiotyki, leki OTC - łącznie ok 20 produktów) w aptekach indywidualnych lub sieciach lokalnych oraz ustalonych aptekach ogólnopolskich
  • promocja produktów wśród farmaceutów oraz szkolenia produktowe
  • odbywanie ustalonych wizyt na danym terenie
  • min 2 lata doświadczenia na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego
  • znajomość klientów aptecznych, zbudowana sieć relacji
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • optymizm, uśmiech, zaangażowanie
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 4500 - 5000 zł netto na umowie o pracę
  • dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne rozliczane kwartalnie z możliwością sprawdzania w dowolnej chwili
  • samochód służbowy (octavia/astra/focus) z możliwością korzystania prywatnie do 100km / miesięcznie, poza tym limitem - rozliczenie za benzynę
  • karta flotowa na paliwo
  • budżety marketingowy na promocję
  • pracę w niekoporacyjnym środowisku
  • telefon, laptop, tablet
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 11 lipca 2022