Przedstawiciel Handlowy (branża AGRO/Ogrodowa)

Miejsce pracy Lublin;Kielce;Warszawa;Rzeszów;Białystok
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region mazowieckie; lubelskie; małopolskie; podkarpackie; świętokrzyskie
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych działających w branży AGRO / Ogrodowej
Zakres obowiązków
  • Aktywne wyszukiwanie nowych klientów z segmentu AGRO
  • Sprzedaż asortymentu : jeden produkt w różnych modyfikacjach
  • Realizacja ustalonych celów sprzedażowych oraz raportowanie postępów
  • Opieka posprzedażowa i utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela handlowego w branży AGRO / Ogrodowej (np. nawozy/systemy nawodnienia/tunele foliowe)
  • Samodzielność, komunikatywność oraz umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Docelowo : osoba ta obejmie przy dobrych wynikach sprzedaży, stanowisko dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za całą Polskę.

Oferujemy
  • podstawę : umowa o pracę lub B2B, otwartość na oczekiwania
  • prowizje od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy : samochód, laptop, telefon
  • możliwość realnego awansu na stanowisko dyrektora
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 13 czerwca 2022