Przedstawiciel handlowy (branża budowlana)

Miejsce pracy Kraków;Katowice;Wrocław;Opole
Wynagrodzenie 5000 - 5500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Wrocław (dolnośląskie); Kraków (małopolskie); Opole (opolskie); Katowice (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest producent materiałów używanych w budownictwie.
Zakres obowiązków
  • budowanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań produktowych
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów do branży budowlanej, bezpośrednio do klientów końcowych
  • ukierunkowanie na cel
  • samodzielność, kreatywność
Oferujemy
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę : 5 000 - 5 500 brutto
  • prowizja od realizowanej sprzedaży
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • grupowe ubezpieczenie NNW
  • dużą samodzielność, praca w systemie home-office + spotkania z klientami na podległym terenie
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 7 grudnia 2020