Przedstawiciel handlowy (branża medyczna)

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 6 500 - 7 500 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest dystrybutor urządzeń medycznych, który wchodzi do Polski
Zakres obowiązków
  • nawiązywanie relacji z szpitalami, klinikami, aptekami, gabinetami
  • sprzedaż sprzętu medycznego oraz materiałów jednorazowych
  • tworzenie ofert handlowych, finalizowanie umów
  • raportowanie swojej aktywności do CRM
  • udział w targach
  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego lub praca z klientem docelowym jakim są szpitale, gabinety, kliniki
  • prawo jazdy kat B
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • orientacja na osiąganie celów
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 6500 - 7500 PLN brutto
  • dodatkowe prowizje od sprzedaży
  • realną możliwość awansu w budowanej strukturze w Polsce (firma w Europie liczy 200 osób)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 4 października 2021