Przedstawiciel Handlowy - doradca w zakresie instalacji gazowych

Miejsce pracy Kraków
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Kraków (małopolskie)
Opis oferty Naszym klientem jest firma zajmująca się profesjonalnym doborem sprzętu do gazowych instalacji grzewczych
Zakres obowiązków
  • spotkania z klientami którzy są zainteresowani założeniem instalacji gazowej (spotkania gotowe, umówione przez dział telefonicznej sprzedaży)
  • aktywne doradztwo produktowe i finalizacja umów
  • przekazanie dokumentacji do działu montażu, utrzymanie relacji z klientem
  • raportowanie swojej aktywności w CRM
  • doświadczenie w sprzedaży w branży instalacyjnej (gazowej) do klientów indywidualnych lub biznesowych, rozwiązań związanych z gazem
  • proaktywność, skuteczna umiejętność finalizacji umów mobilność
Oferujemy
  • umowę o pracę : wynagrodzenie podstawowe 5 000 - 7 000 PLN brutto
  • dodatkowe prowizje za skuteczną finalizację
  • samochód służbowy, kartę paliwową, laptop, telefon
  • pracę na gotowych leadach
  • dużą swobodę działania (praca na terenie małopolski)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 20 września 2021