Przedstawiciel Handlowy ds. chromatografów

Miejsce pracy Kraków; Warszawa; Gdańsk; Katowice; Poznań
Wynagrodzenie otwartość na oczekiwania
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; dolnośląskie; kujawsko-pomorskie; lubelskie; lubuskie; łódzkie; małopolskie; opolskie; podkarpackie; podlaskie; pomorskie; śląskie; świętokrzyskie; warmińsko-mazurskie; wielkopolskie; zachodniopomorskie
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z czołowych dystrybutorów sprzętu laboratoryjnego, powiększający swój zespół sprzedaży w obszarze chromatografów
Zakres obowiązków
  • Sprzedaż chromatografów HPLC, prep HPLC, IC, Flash, GC.
  • Sprzedaż systemów przygotowania próbki, ekstraktory CO2, ekstraktory ciśnieniowe, SPE
  • Tworzenie i realizacja planów marketingu i sprzedaży dla przypisanej grupy produktów
  • Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji
  • Analiza rynku, zbieranie informacji o potrzebach klientów
  • Identyfikowanie potencjalnych klientów
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów z zakresu chromatografii cieczowej
  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
Oferujemy
  • Otwartość na oczekiwania finansowe, umowa o pracę
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym min samochód służbowy
  • Pakiet szkoleń
  • Dużą samodzielność
  • Mobilny / zdalny charakter pracy
Data ostatniej modyfikacji środa, 26 czerwca 2024