Przedstawiciel Handlowy (Fotowoltaika)

Miejsce pracy Wrocław
Wynagrodzenie 5 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia B2B / umowa o pracę
Województwo Wrocław (dolnośląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest jedna z firm działająca w branży fotowoltaicznej.
Zakres obowiązków
  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B i B2C na terenie woj. dolnośląskiego
  • przygotowywanie ofert i kalkulacji dla klienta docelowego
  • wykonywanie audytów fotowoltaicznych w terenie
  • podpisywanie umów z klientami
  • realizacji wyznaczonych celów
  • obsługa posprzedażowa
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań fotowoltaicznych
  • umiejętności sprzedażowe i nawiązywania oraz budowania relacji
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe : 5000 zł + VAT (netto na B2B) / 5000 brutto (umowa o pracę)
  • bardzo konkurencyjne prowizje od sprzedaży
  • dodatkowe, kwartalne premie
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego z kartą flotową
  • wsparcie działu marketingu i back-office w zakresie pozyskiwania leadów
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 11 stycznia 2021