Przedstawiciel Handlowy Fotowoltaika

Miejsce pracy Gdańsk;Bydgoszcz
Wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie
Rodzaj zatrudnienia B2B
Województwo Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie); Gdańsk (pomorskie)
Opis oferty Naszym klientem jest spółka fotowoltaiczna, działająca nieprzerwanie od 2010 roku, posiadająca ponad 200 osobowy zespół handlowców.
Zakres obowiązków
  • przedstawienie propozycji klientowi B2C który czeka na kontakt / spotkanie, dopasowanie do potrzeb i finalizacja umowy w zakresie instalacji fotowoltaicznych : praca na leadach dostarczanych codziennie przez firmę
  • raportowanie swojej pracy
  • doświadczenie jako przedstawiciel w branży fotowoltaicznej min rok
  • wysoko rozwinięte umiejętności prezentacyjne i sprzedażowe
  • czynne prawo jazdy kat B
  • chęć do pracy
Oferujemy
  • w zależności od wyboru przez kandydata :
    a) podstawa + prowizje (zatrudnienie na B2B)
    b) wysokie prowizje z własnym dowolnym narzutem na instalacji (zatrudnienie na B2B)
  • realne zarobki w zależności od ilości finalizacji umów - nawet do 30 000 PLN / miesięcznie
  • brak aktywnego poszukiwania klientów : codziennie dostarczane są gotowi klienci
  • praca na wyłączność na danym obszarze
  • bardzo dobre opinie o firmie w sieci w zakresie instalacji
  • praca na renomowanych produktach z długoletnią gwarancją (nawet do 25 lat)
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 15 marca 2021