Przedstawiciel handlowy (hurtownie budowlane)

Miejsce pracy Warszawa;Lublin;Łódź
Wynagrodzenie 6 000 - 8 000 PLN brutto
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Województwo Warszawa (mazowieckie); lubelskie; Łódź (łódzkie)
Opis oferty Naszym klientem jest polska firma produkcyjna, działająca w branży materiałów budowlanych.
Zakres obowiązków
  • realizacja planów sprzedaży
  • sporządzanie ofert, negocjacje
  • nawiązywanie relacji i podpisywanie umów z hurtowniami budowlanymi na określonym obszarze
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • proaktywne działania związane z optymalizacją pracy i efektywnością działań
  • raportowanie swojej pracy
  • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży budowlanej (odbiorcy : hurtownie budowlane / składy budowlane)
  • umiejętność pracy na celach sprzedażowych
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 6 000 - 8 000 PLN brutto, umowa o pracę
  • dodatkowe, comiesięczne prowizje sprzedażowe
  • samochód służbowy Skoda Octavia (również do użytku prywatnego)
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon / laptop)
  • dużą samodzielność w nowo tworzonym zespole sprzedażowym
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 1 marca 2021