Przedstawiciel handlowy (karmy dla zwierząt)

Wynagrodzenie 5 000 - 6 500 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region mazowieckie; lubelskie; podlaskie; warmińsko-mazurskie
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z producentów karmy dla psów i kotów.
Zakres obowiązków
  • realizacja strategii sprzedażowej firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów (sklepy zoologiczne, weterynarze)
  • doradztwo i negocjacje handlowe
  • finalizacja umów
  • utrzymanie długofalowych, pozytywnych relacji
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego sprzedającego towar do klienta końcowego którym są sklepy zoologiczne, weterynarze
  • umiejętność pracy na celach
  • samodzielność
  • kreowanie i poszukiwanie nowych dróg i kanałów dotarcia do klientów
  • prawo jazdy kat B
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia : 5 000 - 6 500 PLN brutto
  • dodatkowe, comiesięczne prowizje za wyniki sprzedażowe
  • samochód służbowy (Kia Ceed)
  • telefon + laptop
  • dużą samodzielność
  • pracę w systemie home-office z wizytami u klientów, raz w miesiącu wizyta w centrali firmy
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 10 sierpnia 2021