Przedstawiciel Handlowy (kostka brukowa)

Miejsce pracy Opoczno; Łódź; Piotrków Trybunalski
Wynagrodzenie do ustalenia
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region łódzkie; Częstochowa (śląskie)
Opis oferty Naszym klientem jest zachodni producent kostki brukowej, rozszerzający swój dział sprzedaży o województwo łódzkie.
Zakres obowiązków
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie przypisanym do danego przedstawiciela (hurtownie budowlane, punkty sprzedaży, składy, ew. deweloperzy)
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji handlowych z klientami
  • Doradztwo techniczne i handlowe dla klientów w zakresie oferowanych produktów
  • Analiza rynku i konkurencji w celu opracowania skutecznych strategii sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków umów
  • Doświadczenie w sprzedaży kostki brukowej jako przedstawiciel min 2 lata połączone ze znajomością rynku
  • Zbudowane relacje na terenie woj. łódzkiego
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w terenie oraz samodzielności w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Motywacja do osiągania wyników oraz orientacja na klienta
Oferujemy
  • wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/B2B, otwartość na oczekiwania finansowe kandydata
  • dodatkowe prowizje za sprzedaż
  • samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • dużą samodzielność i wyłączność na danym terenie
  • świetny produkt o wysokiej jakości
Data ostatniej modyfikacji środa, 17 kwietnia 2024