Przedstawiciel handlowy (mocowania budowlane)

Miejsce pracy Gdańsk;Gdynia;Sopot
Wynagrodzenie 10 000 - 12 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Region Gdańsk, Gdynia
Opis oferty Naszym klientem jest firma działająca w sektorze mocowań budowlanych
Zakres obowiązków
  • realizacja, tworzenie i egzekwowanie strategii sprzedaży w sektorze budowlanym
  • prowadzenie szkoleń dla klientów w celu zwiększenia świadomości innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów mocowań
  • wizyty u klientów w celach handlowych i budowania trwałych relacji
  • doradztwo i demonstracja rozwiązań technicznych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie swojej aktywności w CRM
  • doświadczenie w sprzedaży min 2 lata w zakresie produktów technicznych dla branży budowlanej (klient B2B, końcowy - min developerzy, główni wykonawcy, firmy budowlane etc)
  • duża ambicja, komunikatywność, umiejętność nawiązywania relacji
  • zmysł techniczny do wyjaśniania produktów klientom
  • prawo jazdy kat B, dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 10 000 - 12 000 PLN brutto
  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon
  • samochód służbowy (klasa D) - otwartość na wybór modelu
  • dużą samodzielność w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pakiet benefitów (karty lunchowe, multisport, ubezpieczenia etc)
  • pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych
Data ostatniej modyfikacji wtorek, 12 lipca 2022