Przedstawiciel handlowy (płytki ceramiczne)

Miejsce pracy Warszawa;Łódź
Wynagrodzenie 6 000 - 12 000 PLN
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę / B2B
Region mazowieckie; łódzkie
Opis oferty Naszym klientem jest jeden z producentów płytek ceramicznych
Zakres obowiązków
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży poprzez rozwój sprzedaży w kanale tradycyjnym
  • pozyskiwanie partnerów handlowych do sprzedaży płytek ceramicznych : głównie salony łazienkowe / hurtownie / składy budowlane na terenie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego
  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy
  • monitorowanie działań konkurencji
  • raportowanie wyników pracy
  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym w kanale tradycyjnym w branży budowlanej, najchętniej : ceramika / armatura / wyposażenie wnętrz
  • znajomość technik sprzedaży, bardzo dobre umiejętności prowadzenia prezentacji
  • dużym atutem będzie znajomość produktów w branży sanitarnej
  • duża pewność siebie, proaktywność, inicjatywa
  • gotowość do codziennych podróży służbowych w podległym regionie (do 80% czasu)
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : 6000 PLN brutto (umowa o pracę) lub netto (B2B)
  • dodatkowe, comiesięczne premie : od 3 000 - 10 000 PLN brutto w zależności od obrotu
  • praca w systemie home office + codzienna praca z klientami na podległym obszarze
  • samochód służbowy ford focus
  • niezbędne narzędzia pracy : laptop, telefon
  • wsparcie drugiej osoby która zajmuje się realizacją zamówień od klientów
  • płaska struktura w firmie a co za tym idzie : duża samodzielność z możliwością rozwoju
Data ostatniej modyfikacji piątek, 9 lipca 2021